Mzda 140 Kč/h - Ostraha (M/Ž) - práce pro potravinový řetězec

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Jednoduchá administrativa
  • Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:

  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu na DPP 140 Kč/h
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
  • Příspěvek na stravování
  • Kompletní uniformu
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Výroční odměny
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 2

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Bezpečnostní agentura

Plat:

140 Kč/hod.

Datum zadání:

8.5.2024