Sport a zábava formou brigády

Nabídka již není aktuální.

Vyhlížíš netrpělivě fotbalové EURO, mistrovství světa v hokeji, nebo Ti neunikne žádný gól Pasty v NHL? Pak hledáme právě Tebe! Jestli je sport Tvojí vášní, tak určitě znáš Livesport. Pro naše weby a mobilní appky, které měsíčně navštíví přes 110 milionů uživatelů, hledáme šikovné studenty/tky, kteří nám pomohou sledovat sportovní dění po celém světě. Kromě aktualizace live výsledků budeš vytvářet soupisky nebo zaznamenávat zápasové statistiky. Směny si volíš sám v týdenním předstihu, takže je dobře skloubíš s tréninky i zápasy Tvého týmu, nebo se školním rozvrhem.

Požadujeme:

● student SŠ, VŠ ● sportovní přehled ● znalost webu/aplikace Livesport výhodou
  • počet míst - 6

Nabízíme:

● kariérní a s tím spojený nadstandardní finanční růst (+ 10% příplatky za práci přes víkend a noc, 100% příplatky za svátky včetně proplácení dovolené) ● pestrou brigádu s volnou pracovní dobou ● přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí ● neomezený prostor pro seberealizaci, vždy vítáme nové nápady a návrhy ● spolupráci na globálně úspěšném projektu (světová jednička v oboru) ● při vzájemné spokojenosti se můžeme pobavit o stabilní práci Oslovila Tě nabídka? Napiš email a přilož CV, mrknutím oka se ozveme. :-)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Třebechovice pod Orebem (Čsl. Legií 52)

Typ smluvního vztahu:

Plat: