Úklid průmyslového areálu (M/Ž) – práce na DPP/zkrácený úvazek - Brno Slatina

Náplň práce:

  • Úklidové práce v rámci průmyslových prostorů
  • Úklid kanceláří
  • Úklid prodejny a zázemí

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenosti v úklidu výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu 18 900 Kč
  • Práci pondělí, středa, pátek od 14:00h do cca 18:00h
  • Práci na druhém pracovišti v úterý ráno 07:00h – 09:00h a čtvrtek 12:00h – 14:00h, po, st, pá od 12:00h – 14:00h (upřesnění na pohovoru)
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Kompletní uniformu
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas Nástup ihned

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 3

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Úklid

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.5.2024