Pro našeho významného klienta, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme: ELEKTRONIK PRO ODDĚLENÍ VÝROBY ZÁVODU AUTOKOLA A ALUKOLA Společnost dodává každé 1 z 8 vyrobených kol celosvětové produkce, na 5 kontinentech ve 12 zemích světa zaměstnává více než 10 000 lidí. V Ostravě vyrábí hliníková a ocelová kola např. pro tyto zákazníky: Volkswagen, Škoda, Porsche, Kia, Hyundai, BMW, Seat, Toyota. V současné době ostravský závod zaměstnává téměř 800 zaměstnanců. Jistota stabilní práce, perspektiva do budoucna, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů - to vše klienta řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům Moravskoslezského kraje.

Náplň práce:

oprava, montáž, výroba a údržba elektronického zařízení odstraňování poruch Generální a střední opravy Příprava (oprava) ND Požadavky z výroby

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání předpoklad praxe: 6 let zkušenosti s prací na PC §6 - osoba znalá Ochota pracovat v třísměnném provozu (R-N-O) Dobrá fyzická kondice, manuální zručnost
  • počet míst - 5

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr Jistotu stabilní práce v mezinárodní společnosti Plat nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, příplatky, vánoční odměna, odměna na zotavenou) Výbornou dopravní dostupnost v Ostravě (Vlak, autobus, MHD) 25 dní dovolené, širokou škálu benefitů, závodní dotované stravování Příspěvek na penz. připojištění Kartu Multi Sport Zaškolení, další profesní vzdělávání, vstřícné jednání 15 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava (Vratimovská 707)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

45000 - 50000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.5.2024