Projektový manažer (M/Ž) – Jihomoravský kraj

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů! Myslíte si, že vrcholem dobrého zabezpečení je kvalitní zámek? Pro ty, kteří na otázku odpověděli „NE“, přidáme další dvě: Máte pevné nervy a etiketu v malíčku? Vedl/a jste alespoň rok menší kolektiv? „ANO“? Tak pokud nám k tomu přidáte vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtinu na běžné komunikativní úrovni (ta je výhodou, nikoliv podmínkou), tak jste pro nás ideální kandidát/ka. Čistý trestní rejstřík je pro člověka vašeho formátu samozřejmostí. A jelikož máme rádi pořádek, budeme po vás požadovat i pravidelný reporting vedení společnosti. Pokud si na pohovoru plácneme, bude vaší pracovní náplní nejen tvorba bezpečnostních plánů, ale také nábor, zaškolení a samostatné vedení a řízení týmu ostrahy společně se správou mzdového rozpočtu pracovníků. Nejprve se na všechny pozice na pracovišti zaučíte, ať můžete svědomitě vést svůj tým.

Požadavky:

• Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
  • Zkušenost s vedením lidí – PODMÍNKOU
  • ŘP sk. B – podmínkou
  • Znalost bezpečnostních technologií
  • Zkušenost v oblasti bezpečnosti
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Pravidelná školení v rámci společnosti
  • Možnost vést svůj vlastní tým
  • Služební automobil
  • Profesní i platový růst
  • Zajímavý motivační program
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Výroční odměny
  • Happy days

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

Podobné nabídky

Hledaní práce

STRÁŽNÝ - BRNO - CEJL G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Brno

Ostraha Brno - 140 Kč /hod. Vyhrazeno pro OZP Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | Brno

STRÁŽNÝ - BRNO LIDICKÁ - VHODNÉ PRO OZP G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Brno

STRÁŽNÝ - BRNO ŠPITÁLKA - VHODNÉ I PRO OZP G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Brno

/* Not affection functionality */