Strážný/á pro průmyslový objekt – HPP - mzda až 152 Kč/h - Otrokovice

Hledáme kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Jste komunikativní a nedělá vám problém práce s lidmi spojená s administrativou? Pokud je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí, přidejte se k M2C a získejte práci u stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • Obsluha vrátnice
  • Kontrola automobilů
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Jednoduchá administrativa

Požadavky:

  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu na HPP 137 – 152 Kč + zákonné příplatky
  • Příspěvek na stravování
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Zvýhodněné volání O2
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • MultiSport kartu
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Výroční odměny
  • Happy days
Nástup ihned Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 3

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Otrokovice (Zlín)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

137 - 152 Kč/hod.

Datum zadání:

8.5.2024