Pro našeho významného klienta v Karviné zabývajícího se výrobou výfukových soustav osobních automobilů hledáme zaměstnance na pracovní pozici: Technik elektro údržby.

Pracovní náplň:

údržba a opravy linek i mechanických přípravků provádění kontrol a záznamů provozní a preventivní údržby práce s náhradními díly, jejich evidence, správa nastavování senzorů, kamerových systémů, skenerů

Požadujeme:

Ukončené vzdělání technického směru El.vyhl. 50/78, §6 5 let praxe Práce ve 3směnném provozu Aktivní přístup k řešení problémů Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • počet míst - 5

Nabízíme:

Výkonnostní bonus 0-1.500 Kč osobní příplatek (max. 5 % ze základní mzdy) docházkový bonus 1000 Kč (po zkušební době) bonus za víkendové směny odpovídající odměňování kariérní růst dotovaná strava doprava formou MHD ZDARMA

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Karviná (Na Novém poli 381/1a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

35000 - 45000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.5.2024